Specialerbjudande
Viktig information
- Betala på plats
- pris för barn: 0 - 3 år 50,78 kr., 4 - 12 år 182,81 kr. (Priset avser per barn per natt.)
Ingen hotellfrukost utan kakor :) Mer information om cookies
Försök igen
Uppdatera sidan om det inte fungerar.
Försök igen
Uppdatera sidan om det inte fungerar.
details are loading...
Försök igen
Uppdatera sidan om det inte fungerar.
Läser in kalender...
Hamburg är en stad som har över 50 museer, bland annat Museum of Art and Craft, Bucerius Kunst Forum och Hamburg Kunsthalle. I Hamburg finns även en världsberömd opera, Staatsoper Hamburg. Promenera längs med vattnet i den stora hamnen och se på de romantiska broarna och de historiska byggnaderna.
Passa på att göra ett besök i den stora hamnen, med fiskmarknader och matställen där du kan njuta av alldeles färsk fisk och skaldjur. I Hamburg finns många fina promenadstråk och restauranger med uteserveringar. För en kulinarisk mat- och dryckresa är Hamburg definitivt ett toppenalternativ.
Hotellet serverar dagligen en riklig frukostbuffé. I lobbybaren erbjuds diverse drycker och snacks. I hotellets närhet finns flera mysiga restauranger med goda luncher och middagar.
De bekvämt inredda rummen på hotellet har TV, telefon, internetuppkoppling, balkong med utsikt över Hamburg samt ett badrum med dusch och toalett. De flesta rum har dessutom ett pentry med kylskåp.
Incheckning 15:00
Utcheckning 11:00
24-timmars reception
Tidig incheckning. Du får inte tillgång till rummet tidigare, men är välkommen att lämna ditt bagage i receptionen.
Frukost är valfritt 13,90 € per person per frukost
Måndag: 06:00 - 10:30
Tisdag: 06:00 - 10:30
Onsdag: 06:00 - 10:30
Torsdag: 06:00 - 10:30
Fredag: 06:00 - 10:30
Lördag: 07:00 - 11:00
Söndag: 07:00 - 11:00
Barn är välkomna att bo på det här hotellet. Max antal barn samt priser kan variera beroende på ålder och rumstyp.
Tillåtet: I alla rum
Gratis
Ja
121
Försök igen genom att uppdatera sidan