Standard rum

Standard rum
-
Vistelse Se detaljerFrån 1 nattVistelse Från 1 nattFrån 1246 kr.per natt, 2 vuxnaInga dolda avgifter
Ingen hotellfrukost utan kakor :) Mer information om cookies
Försök igen
Uppdatera sidan om det inte fungerar.
Försök igen
Uppdatera sidan om det inte fungerar.
details are loading...
Försök igen
Uppdatera sidan om det inte fungerar.
Läser in kalender...
Van der Valk Hotel Akersloot ligger sex kilometer från kusten och de mysiga städerna Egmond och Zandvoort. Njut av sol och bad i vackra miljöer. Om du vill åka på en shoppingtur är det enkelt att ta sig till Amsterdam, Haarlem eller Alkmaar. i sistnämnda staden finns dessutom en fantastisk ostmarknad varje fredag från april till september.
I närheten av hotellet ligger även Zaanse Schans, med sina otroligt vackra väderkvarnar. Runt hotellet och i området finns fina cykelvägar och promenadleder. Njut av naturen med närhet till flera stora städer!
På hotellet serveras dagligen frukost, lunch och á la carte-middag. För den som vill röra på sig finns ett fullt utrustat gym. Det finns även en pool för ett skönt dopp.
Rummen på Van der Valk Hotel Akersloot är bekvämt inredda med telefon, TV och badrum med badkar och/eller dusch och toalett.
Incheckning 14:00
Utcheckning 12:00
24-timmars reception
Tidig incheckning. Du får inte tillgång till rummet tidigare, men är välkommen att lämna ditt bagage i receptionen.
Frukost mot tillägg 16,50 € per person per frukost
Måndag: 06:30 - 10:30
Tisdag: 06:30 - 10:30
Onsdag: 06:30 - 10:30
Torsdag: 06:30 - 10:30
Fredag: 06:30 - 10:30
Lördag: 06:30 - 11:00
Söndag: 06:30 - 11:00
Barn är välkomna att bo på det här hotellet. Max antal barn samt priser kan variera beroende på ålder och rumstyp.
Tillåtet: OK i vissa rum, på förfrågan. Observera att du inte är garanterad ett husdjursrum förrän din förfrågan är godkänd av hotellet.
17,50 € per husdjur per natt
Hela hotellet är rökfritt
210
Försök igen genom att uppdatera sidan