Specialerbjudande
Viktig information
- Betala på plats
Ingen hotellfrukost utan kakor :) Mer information om cookies
Försök igen
Uppdatera sidan om det inte fungerar.
Försök igen
Uppdatera sidan om det inte fungerar.
details are loading...
Försök igen
Uppdatera sidan om det inte fungerar.
Läser in kalender...
I Arnhem kan du besöka Open Air Museum, shoppa, och njuta av fantastisk mat och dryck på en mysig uteservering. Åk upp i Eusebius-kyrkans fantastiska torn som bjuder dig på en härlig utsikt över staden.
Gör en dagsutflykt i den vackra nationalparken Veluwe som ligger alldeles intill Arnhem. Här kan du cykla, vandra eller ta en tur till häst. Besök djurparken Burger's Zoo eller vattenmuseet som är en rolig upplevelse för barn!
På hotellet finns en härlig restaurang som erbjuder mat tillagad med en fransk touch. Det finns också en mysig bar för goda drinkar och snacks.
De 83 rummen har TV, telefon, radio, gratis trådlöst internet och ett badrum med badkar/dusch och toalett.
Incheckning 14:00
Utcheckning 11:00
24-timmars reception
Tidig incheckning. Du får inte tillgång till rummet tidigare, men är välkommen att lämna ditt bagage i receptionen.
Frukost är valfritt 15 € per person per frukost
Måndag: 06:30 - 10:00
Tisdag: 06:30 - 10:00
Onsdag: 06:30 - 10:00
Torsdag: 06:30 - 10:00
Fredag: 06:30 - 10:00
Lördag: 07:00 - 11:00
Söndag: 07:00 - 11:00
Tillåtet: OK i vissa rum, på förfrågan. Observera att du inte är garanterad ett husdjursrum förrän din förfrågan är godkänd av hotellet.
10 € per husdjur per natt
Hela hotellet är rökfritt
83
Försök igen genom att uppdatera sidan