Texten är automatiskt översatt och kan därför vara svår att förstå
I ett lugnt område i Västflandern, nära byn Damme, hittar du B och B Altijd Genieten sedan. En resa till sjön Knokke-Heist, som ligger i ett naturreservat och pulserande staden Brygge, som du når efter ca 20 minuter, bör du planera. De vackra gröna omgivningarna är idealiska explorable med cykel.
Den bekväma och eleganta B och B Altijd Genieten erbjuder elegant inredda rum. De är utrustade med gratis Wi-Fi, en platt-TV och ett kök med kylskåp, mikrovågsugn och kaffebryggare. I badrummet hittar du en hårtork, toalett och dusch. Njut när du vaknar, första den vackra utsikten från balkongen eller terrassen. Sedan kan du se fram emot en stor frukost, som kärleksfullt var beredd. Vid fint väder är det vettigt att äta frukost på utsidan.
Koppla nära B och B Altijd Genieten med långa promenader och aktiv cykling. Upptäck från området på hästryggen eller spela på golfbanan en runda av guld. Med solsken inbjuder till badplatsen Knokke-Heist för solbad. Shopping och kultur älskare kommer helt på din bekostnad i den närliggande staden Brygge. Låt dig glida på en linbana eller en båt försiktigt genom kanalerna och förblir här för lunch och middag i en av de många mysiga och utmärkta restauranger.